Убавата актерка и екс манекенка Елизабет Харли и на 57 годишна возраст покажа дека нема проблем да се соблече во секси бикини и да го покаже своето тело. 

Популарната Лиз позираше пред огледалото во секси костим за капење.

57 годишната Харли позираше во портокалово бикини кое ја истакна нејзината извајана фигура.

– Дали знаевте дека имам сестра близначка – напишала кратко актерката и додала дека на фотографиите носи костими за капење од сопствената колекција.

Комбинацијата која ги истакна градите и задникот, ја заокружи со големи златни обетки.