Германската манекенка Хајди Клум веќе извесно време престојува во Италија, а друштво на летниот одмор и прават сопругот Том Каулиц и децата од бракот со британскиот пејач Сил.

Како што пренесува „Пејџ сикс“, германската манекенка неодамна била фотографирана топлес на италијанска плажа, а фотографиите кои споменатиот медиум ги објави на Инстаграм предизвикале бура на социјалните мрежи.

Целата ситуација не би била вредна за коментирање доколку Хајди Клум, според „Пејџ сикс“, не била топлес пред своите деца во моментот на фотографирањето.