Во бикини со шешир и очила за сонце, поп-пејачката ужива на плажа. Таа е заедно на одмор со нејзината сестра Тијана и нивните деца.

Пејачката подолго време обрнува внимание на нејзината фигура и постојано објавува инста сториња како вежба во теретана и внимава на исхраната. Во последниот период има чести настапи во скопски кафулиња и ангажмани на приватни забави.

Пред три месеци таа ја објави нејзината последна песна „Нијагара“ на српски јазик, која има над 200 илјади прегледи на јутјуб.