Ѕвездата на филмот „Барби“ ги воодушеви обожавателите со нејзината изведба на најпознатата кукла на светот, а сега се појави видео на кое се гледа скриениот талент на 33-годишната актерка за кој малкумина знаеле.

Имено, на социјалните мрежи повторно почна да кружи видео снимено минатата година за време на премиера во Амстердам, каде популарната актерка даваше автограми.

Во еден момент ѝ пришло глуво лице со кое актерката почнала да комуницира на знаковен јазик, на воодушевување на присутните.

Ниту многу од нејзините најголеми обожаватели не знаеле дека познатата актерка го научила знаковниот јазик, а своето знаење го покажала на црвениот тепих додека била во контакт со обожавателите.

Клипот ги воодушеви обожавателите и стана вирален, а собра 7,7 милиони прегледи.