Ким Кардашијан неодамна гостуваше во шоуто на Хејли Бибер и откри многу непознати детали за себе. Двете дами разговарале на интимни теми и си читале провокативни прашања, а не се двоумеле да одговорат искрено.

И Ким и Хејли признале дека се членови на „Mile high club“, неофицијално здружение чии членови се оние кои имале интимни односи во авион за време на летот.

„Не требаше ниту да те прашам за тоа“, и рекла Хејли на Ким во текот на интервјуто.

Кога Ким ја прашала зошто, таа само одговорила: „Па, имаш свој авион“.

На ова двете се насмеале, а сопругата на Џастин Бибер не криела дека и таа имала интимни односи во авион.