Бела Торн откри дека одбила да го стави својот потпис врз фотографија на која е разголена.

25-годишната актерка порано учествувала во фотосесија за магазинот „Џеј кју“, каде што позирала топлес, но кога еден човек ја запрел на улица и побарал да потпише примерок од списанието надевајќи дека ќе го продаде, таа одбила бидејќи сметала дека е несоодветно.

„Често давам автограми. Но, вчера некому му кажав ‘не’. Нормално, не одбивам, но ме навредија“, рече таа во интервју за „Холивуд репортер“.

„Ме пресретна човек и почна да ми покажува фотографии, го свртев погледот за секунда и пред мене се најде фотографија од мене на насловна страница на списанието GQ“.

„Тоа беше супер секси, бев во долна облека, мојот задник речиси откриен, а горе топлес. Реков дека нема да го потпишам тоа и тој повторно ја врати пред мене. Реков: не, јас нема да го потпишам тоа. Тој извади уште една фотографија од списание со уште еден секси изглед. Ми рече: Ајде, Бела, потпиши се за мене!“

„Сето ова не ми се допадна. Беше несоодветно“.