„Жешката“ Џенифер Лопез и во 55 година од животот не престанува да ги воодушевува фановите на социјанлните мрежи со своите провокативни изданија.

Овој пат мегапопуларната пејачка и актерка ги почести своите следбеници на социјалните мрежи со провокативни фотки кои се дел од кампања за бренд.

На најновата фотографија Џенифер носи чипкаста бордо долна облека, која ги истакнува нејзините облини, додека сатенската наметка во истата нијанса дополнително го комплетираше софистицираниот изглед.