Мегапопуларната актерка Џенифер Анистон на 54-годишна возраст по втор пат во животот е снимена гола пред камерите.

Поранешната сопруга на големата актерска ѕвезда Бред Пит, убавата Џенифер Анистон зад себе има долга кариера од повеќе од три децении. Таа на 54 години реши по втор пат во актерската кариера да се разголи пред камерите.

Имено, во новата сезона на серијата „The Morning Show“ познатата актерка се појавува целосно гола во интимна сцена.

Популарната актерка е прикажана како лежи на креветот во спалната соба, целосно гола, а покрај неа во кревет е нејзиниот колега Џон Хам.