Еден од најпопуларните пејачи во светот, Хари Стајлс по две години откако трае светската турнеа „Love On Tour“ емотивно се збогуваше со милионите фанови ширум светот.  Добредојдовте во последното шоу, рече тој.И падна на колена па се расплака пред многубројната публика.