Пејачот на англискиот хеви метал состав „Блек Сабат“Ози Озборн и неговата сопруга Шерон се маскираа во контроверзната двојка Канје Вест и Бјанка Ценсори, а фотографиите од нивната оригинална маска станаа хит на социјалните медиуми.

Како потсетување, американскиот рапер и неговата партнерка често се појавуваа во бизарни модни изданија и имаа бизарни постапки за време на нивниот престој во Италија, нешто што ги вознемири Италијанците. На пр. во една прилика, италијанската архитектка се појави во оскудна облека и носеше перница околу градите.

Ози и Шерон Озборн ја пресоздадоа оваа „сцена“ – пејачот се облече целиот во црно, а неговата сопруга си ги покри градите со огромна перница.

„Издоминиравте“, „Најдобра маска за оваа година“, „Вие сте легенди“, „Умрев од смеење, предобра маска“, се дел од коментарите под објавата.