Kaролина Гочева на нејзиниот Инстаграм профил објави низа фотографии од летниот одмор на Скијатос со сопругот Михаил Корубин. 

Таа блеска во шарени бикини, фит и среќна покрај саканиот.

„Прекрасна седмица на Скијатос“, напиша нашата поп дива во описот на фотографиите.

Од зајдисонце до капење во смарагдна вода, Каролина и Михаил очигледно минале незаборавни мигови.