Со пуштената долга коса и темниот костим за капење, Викторија Лоба, измами голем број воздишки на Инстаграм.

Лоба, која е една од нашите најубави пејачки, објави видео од плажа, но не откри каде уѓива во летото, туку под видеото остави само емотикон од школка.

Лоба доби голем број позитивни коментари на кои фановите истакнуваат дека навистина им се допаѓа изгледот на пејачката.