Атрактивната гевгеличанка Александра Накова веќе неколку дена ужива на плажите и во луксузните хотели во Грција, од каде постојано споделува фотографии на социјалните мрежи.

Во нејзин стил, Накова во последните неколку дена објави неколку фотографии во провокативни пози и минијатурни костими за капење кои ги истакнуваат нејзините облини.

Таа секогаш во прв план ги истакнува своите бујни гради и совршениот задник, а на последните објави имавме прилика да ја видиме во најразлични изданија…