Натали Розер позираше на плажата во Сиднеј во бекини со боја на кожа и сите погледи беа вперени во нејзе.

Австралиската манекенка направи вистински хаос и ги збуни останатите капачи на плажата во Сиднеј , каде се појави во интересен костим за капење. Имено, 33 годишната Натали облекла костим за капење со боја на кожа, поради што многумина на прв поглед мислеле дека таа всушност е гола и нема ништо на себе.

Воедно таа ја покажа својата беспрекорна линија и облини со кои се гордее, а сето тоа го направи додека снимаше едиторијал.